RGB контролер із сенсорним пультом для світлодіодної стрічки.
Напруга живлення: 12В/24В
Струм навантаження: до 18А (6А х 3канала)
Потужність навантаження: до 216Вт/432Вт
Підключення: до 15м(5050), 45м(3528) стрічки
Радіус дії пульта: до 20м
Кількість режимів: 18
Кількість рівнів: 256
Розмір контролера: 56х65х24
Розмір пульта: 115х55х25
Колір пульта: чорний або білий
Мінімальний розмір замовлення: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDLIGHT |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон роботи | 20 м |
| Колірна гамма | RGB |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 5 шт. |
| Кількість програм | 18 шт. |
| Кількість підключається стрічки | 15 м |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Регулювання | Швидкості, Пам'ять останньої налаштування, Яскравості |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Струм | 18 А |
| Тип управління | Дистанційне |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 56 мм |
- Ціна: 580,52 ₴





